32 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

32 niedziela zwykła A

12 listopad 2017

1. Po skończonym okresie modlitwy różańcowej, wracamy od tego tygodnia do naszych stałych tygodniowych praktyk modlitewnych. W poniedziałki o 16.50 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II, w intencji naszych rodzin. We wtorki o 16.50 wzywamy Bożego Miłosierdzia modląc się koronką, natomiast w środy przedstawiamy Matce Bożej Nieustającej Pomocy nasze prośby w nowennie połączonej ze Mszą świętą o godz. 17.00

2. W dzisiejszą niedzielę, przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jest on obchodzony w Kościele katolickim w Polsce od 2009 roku, w każdą drugą niedzielę listopada, jako dzień szczególnej pamięci, modlitwy i materialnego wsparcia chrześcijan obecnie prześladowanych na całym świecie. Pragniemy wesprzeć ich naszą modlitwą a także ofiarą. Możemy to uczynić wysyłając sms – a o treści RATUJE na numer 72405. Koszt sms – a to 2,46 zł. Okolicznościowe ulotki są wyłożone na naszym stoliku z dewocjonaliami.

3. Przypominamy, że każdego dnia, przed Mszą świętą jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

4. W sobotę, 18 listopada, o. Marcin zaprasza na godz. 16.00 do zakrystii wszystkich obecnych ministrantów, jak również tych, którzy pragną rozpocząć służbę przy ołtarzu.

5. Dziękujemy Paniom: Krystynie Kozickiej, Leokadii i Justynie Kowal, za przygotowanie świątyni na niedzielę. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak.