32 niedziela zwykła


Dziś obchodzimy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który jest zachętą do codziennej, wytrwałej modlitwy do Boga o pokój na świecie i o ustanie prześladowań. Wypełniając przykazanie miłości módlmy się również za prześladowców. Pamiętajmy w modlitwach o naszych braciach i siostrach w wierze, którzy codziennie oddają życie za Chrystusa. Po mszach św. w całej Polsce zbierane są ofiary na rzecz pomocy Kościołom prześladowanym. Za wszelkie ofiary dziękujemy!

W poniedziałek o godz. 16.50 litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin naszej parafii.

We wtorek o godz. 16.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę obchodzimy Święto Niepodległości. Zapraszamy do modlitwy za Ojczyznę. Msza św. tylko o godzinie 10.00. 11 listopada obchodzi swoje imieniny Ojciec Marcin. Życzymy mu modlitewnej bliskości z Jego patronem i wielu łask Bożych w codzienności. Za solenizanta modlić się będziemy w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę o 9.30 różaniec dla Koła Żywego Różańca, a po mszy św. spotkanie, na które zaprasza O. Marcin.

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu Lao za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie: Barbarę Kołodziej, Marię Walczak i Halinę Błaszczak. Dziękujemy wszystkim za dbanie o nasz kościół!