Pierwsza niedziela września


  1. Od jutra Msze św. w tygodniu odprawiać będziemy o godzinie 17.00, a w niedziele o godz. 10.00 i 16.30. Spowiadamy 20 minut przed każdą Mszą świętą.
  2. Witamy w naszej wspólnocie klasztornej i parafialnej O. Bazylego Cendrowicza, naszego współbrata, który przyszedł do nas z klasztoru wągrowieckiego i życzymy wielu łask i błogosławieństwa w posłudze kapłańskiej i zakonnej tutaj w Łukęcinie.
  3. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek możliwość spowiedzi od 16.30, a w sobotę zapraszamy Koło Żywego Różańca i wszystkich czcicieli Matki Bożej modlitwę różańcową o godz. 16.30 oraz zmianę tajemnic różańcowych.
  5. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę Pani Marii Walczak i Panu Tadeuszowi Musialskiemu. Dziękujemy Wam za tę posługę i troskę o kościół.