4 Niedziela Wielkanocna


  1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00. wymiana tajemnic różańcowych połączona z nabożeństwem majowym.
  2. Jutro w poniedziałek o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II.
  3. We wtorek o godz. 19.50 koronka do miłosierdzia Bożego.
  4. W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem majowym. Msza św. w intencji Ojczyzny.
  5. Nabożeństwo majowe z Litanią loretańską i rozważaniem sprawujemy w dni powszednie po mszy św. wieczornej o godz. 20.00., a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00.
  6. W sobotę 13 maja przypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Orędzie z Fatimy jest ciągle aktualne. Św. Jan Paweł II nauczał nas: „Wezwanie do pokuty łączy się, jak zawsze, z wezwaniem do modlitwy. Zgodnie z wielowiekową tradycją Pani orędzia fatimskiego wskazuje na Różaniec, który słusz­nie można określić jako »modlitwę Maryi«. Modlitwę, w której Ona sama czuje się szczególnie zjed­noczona z nami. Sama modli się z nami. Tą modlitwą różańcową zostają objęte sprawy Kościoła, stolicy św. Piotra, sprawy całego świata. Nade wszystko grzesznicy, aby się nawrócili i zbawili, a także dusze w czyśćcu". O godz. 20.00 msza św. a po niej różaniec. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Serdecznie dziękujemy Pani Marii Walczak i Panu Tadeuszowi Musialskiemu za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy  Panie:  Krystynę Kozicką, Justynę i Leokadię Kowal. Dziękujemy, że troszczycie się o swój kościół parafialny.