4 niedziela wielkanocna


  1. Dzisiejszą niedzielę nazywamy w Kościele „NIEDZIELĄ DOBREGO PASTERZA”. Polecamy Panu Bogu prośbę o dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszych rodzin i wspólnoty parafialnej. Cały tydzień poświęcony będzie tej modlitwie. Włączmy się w to wołanie Kościoła, aby Pan posłał robotników do swojej winnicy.
  2. Jutro obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Natomiast w piątek przypada 4 rocznica kanonizacji Jana Pawła II.
  3. Jutro, 10 minut przed Mszą świętą pomodlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji rodzin. We wtorek przed Mszą świętą Koronką do Miłosierdzia Bożego, natomiast w środę przyzywamy wstawiennictwa Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny po Mszy świętej o godz. 17.00.
  4. Serdecznie dziękujemy Paniom Indze Wybierek, Lidii Radeckiej i Marcie Miodońskiej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę o sprzątanie prosimy Pana Tadeusza Musialskiego i Panią Marię Walczak. Dziękujemy za tę posługę na rzecz naszej wspólnoty.