4 niedziela Wielkiego Postu


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

11.03.2018

1. Jutro o godz. 16.50 zapraszamy na modlitwę do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin.

2. We wtorek przed Mszą świętą, o godz. 16.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. W środę przyzywamy wstawiennictwa Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny po Mszy świętej o godz. 17.00.

4. Zapraszamy do wspólnego przeżywania Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa, podczas nabożeństw pasyjnych. Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek o godz. 16.30 a Gorzkie Żale w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00. Nie zapominajmy również o sakramencie pokuty i pojednania. W naszym kościele sprawujemy go każdego dnia przed Mszą świętą.

5. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii w przyszłą niedzielę, czyli 18 marca i potrwają do środy 21 marca. Poprowadzi je o. Grzegorz Zakrzewski, paulin z klasztoru w Krakowie. W niedzielę 18 marca będzie można w naszym kościele zakupić palmy wielkanocne wykonane przez uczniów katolickiej szkoły w Pobierowie. Cena za palmę wynosi 7 zł. Dochód ze sprzedaży szkoła przeznaczy na pielgrzymkę dzieci „Śladami Jana Pawła II”.

6. Na zakup śpiewników ks. Siedleckiego zebraliśmy już 1.021 zł. Naszą zbiórkę zakończymy w Niedzielę Palmową tj. 25 marca. Prosimy was, drodzy parafianie i goście o dalsze wsparcie tego projektu, a za złożone do tej pory ofiary wszystkim z serca dziękujemy.

7. Serdecznie dziękujemy Paniom: Krystynie Kozickiej, Justynie i Leokadii Kowal za przygotowanie kościoła na niedzielę. W następną sobotę o sprzątanie prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak

8. Już dziś zapraszamy wszystkich parafian i gości na Misterium Męki Pańskiej, które przygotowuje młodzież z Zespołu Szkół Społecznych z Dziwnowa. Odbędzie się ono w Wielki Czwartek bezpośrednio po Mszy Wieczerzy Pańskiej.