4 niedziela zwykła


  1. W poniedziałek o godz. 16.50 – Litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin z naszej parafii. We wtorek o godz. 7.50 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. W środę o godz. 17.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  3. W Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego, w całym Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kończy on jednocześnie rozpoczęty w pierwszą Niedzielę Adwentu 2014 r. „Rok Życia Konsekrowanego”. Tego dnia osoby konsekrowane posługujące w naszej Archidiecezji odnowią śluby rad ewangelicznych, podczas uroczystej Mszy św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, która odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie o godz. 16.00. Eucharystię poprzedzi modlitewne czuwanie, które rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy także wiernych do udziału w modlitwie dziękczynnej za dar życia konsekrowanego. Z tego powodu nie będzie mszy św. o godz. 17.00 tylko o godz. 8.00.
  4. W środę, 3 lutego obchodzimy wspomnienie św. Błażeja. Na mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie jabłek i błogosławieństwo gardeł.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 różaniec dla Koła Żywego Różańca wraz z wymianą tajemnic różańcowych i konferencją duchową.
  6. W dniach 7 – 8 lutego przybędą do Kamienia Pomorskiego, do Katedry symbole Światowych Dni Młodzieży – Krzyż i Ikona Matki Bożej. Program przedstawia się następująco: 7 lutego w niedzielę rozpoczęcie czuwania modlitewnego o godz. 21.00.; msza św. o godz. 21.30.; 8 lutego od godz. 9.00. procesja z symbolami Światowych Dni Młodzieży ulicami miasta do godz. 12.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom Małgorzacie Lao i Katarzynie Pietrzak za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie: Barbarę Kołodziej, Iwonę Urbańską i Martę Miodońską. Dziękujemy wszystkim za dbałość o swój kościół.