4 niedziela zwykła – ogłoszenia


  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego tzn. poświęconego Bogu. Za osoby zakonne będziemy się modlić podczas Mszy świętej o godz. 1700. Ofiary zebrane w czasie tej Mszy św. przeznaczone będą na zakony klauzurowe. Prosimy przynieść ze sobą świece gromniczne, które poświęcimy na końcu Eucharystii.
  • W środę 3 lutego wspominamy św. Błażeja. Za jego wstawiennictwem po Mszy św. otrzymamy błogosławieństwo chroniące nas od chorób gardła. A w piątek 5 lutego obchodzimy wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Tego dnia na Jej pamiątkę po Mszy św. zostaną poświęcone chleb i sól.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od 1630, a w sobotę o 1630 zapraszamy na różaniec i zmianę tajemnic Koło Żywego Różańca.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek prywatna Adoracja Najświętszego Sakramentu do 1830.
  • Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 20 osób. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.