4 niedziela zwykła


 1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00. nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek o godz. 16.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. W środę o godz.17.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu kościół wspomina św. Błażeja biskupa i męczennika. Z tej okazji po nowennie błogosławieństwo gardła.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. Jutro 2 lutego br. będziemy obchodzić  Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msza św. z poświęceniem gromnic o godz. 17.00. Proszę zabezpieczyć świece przed kapaniem wosku. Ten dzień jest poświęcony również modlitwie w intencji wszystkich osób konsekrowanych – czyli zakonników i sióstr zakonnych oraz osób instytutów świeckich.

6. Wczoraj kościół parafialny posprzątały według harmonogramu następujące osoby: p. Krystyna Kozicka, Justyna Kowal, Elżbieta Kozicka. Bóg zapłać. Do sprzątania świątyni parafialnej w następnym tygodniu zapraszamy rodzinę państwo Lao.

7. W czwartek we wspomnienie św. Agaty poświęcenie chleba i wody. Św. Agata jest czczona jako patronka od pożaru i innych grożących niebezpieczeństw, np. powodzi, utonięcia, choroby, dlatego jest tradycja przechowywania w domu chleba poświęconego w dzień tej Patronki.