5 niedziela Wielkanocna


  1. W dniu dzisiejszym zbiórka ofiar w formie puszki po mszy św. zgodnie z wolą Ojca św. Franciszka przeznaczona jest na rzecz Pomocy Humanitarnej dla Ukrainy.
  2. W poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
  3. We wtorek o godz. 16.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę o godz. 17.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podczas nowenny będziemy dziękować Panu Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła II w 2 rocznicę kanonizacji.
  5. Od 6 maja w polskich kinach można oglądać film Młody Mesjasz. To wyjątkowa opowieść o niezwykłych wydarzeniach z życia siedmioletniego Jezusa, które każą Mu zadać sobie pytanie: „Kim jestem?". Twórcy filmu przez lata konsultowali scenariusz z biblistami, by kreacja młodego Jezusa była wiarygodna. Od czasów Pasji nie było jeszcze filmu, który miałby szansę aż tak poruszyć ludzkie serca jak Młody Mesjasz. Zachęcamy do wybrania się do kina.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom: Barbarze Kołodziej, Iwonie Urbańskiej i Marcie Miodońskiej za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie: Leokadię i Marzenę Kowal. Dziękujemy wszystkim za dbałość o swój kościół.