5 niedziela wielkanocna


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

29.04.2018

1. Jutro, 10 minut przed Mszą świętą pomodlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji rodzin. We wtorek przed Mszą świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego, natomiast w środę przyzywamy wstawiennictwa Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny połączonej z nabożeństwem majowym o godz. 19.30.

2. Od 1 maja Msze święte w dni powszednie tygodnia celebrować będziemy o godz. 20.00. Maj jest miesiącem maryjnym i z tej okazji zapraszamy na nabożeństwa majowe, w dni powszednie o godz. 19.30, w niedziele natomiast o godz. 9.30.

3. W czwartek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, która jest także Patronką naszej parafii. Z tej okazji wszystkich parafian i gości zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszej parafii, która w tym roku obchodzi 20 rocznicę powstania. Mszy świętej o godz. 10.00 przewodniczył będzie ks. dziekan Dariusz Żarkowski z Kamienia Pomorskiego. Po Mszy świętej zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie do klasztornego ogrodu, gdzie będzie można skosztować swojskiej grochówki, kiełbaski z grilla i innych specjałów. W tym dniu sprawujemy także Mszę świętą o godz. 16.30.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 19.30. W sobotę pół godziny przed Mszą świętą wymiana tajemnic różańcowych połączona z nabożeństwem majowym dla Koła Żywego Różańca, następnie Msza święta z okolicznościową homilią.

5. W sobotę i niedzielę (5 i 6 maja) nasza parafia będzie gościć Pana Arkadiusza Łodziewskiwgo, ewangelizatora, autora bestsellerowych „Bożych Poradników”. Będzie okazja spotkać się z nim i posłuchać Jego świadectwa, którym podzieli się z nami w sobotę o godz. 10.00 i podczas Mszy świętej o godz. 20.00, natomiast w niedzielę w czasie Mszy świętej o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w tych spotkaniach.

6. Serdecznie dziękujemy Pani Marii Walczak i Panu Tadeuszowi Musialskiemu za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę o sprzątanie prosimy Panie: Krystynę Kozicką, Justynę i Leokadię Kowal. Dziękujemy wam z serca za waszą troskę o świątynię Pana.