5. niedziela wielkanocna


Od 1 maja msze św. w naszym kościele będą sprawowane w dni powszednie o godz. 20.00. a w niedziele bez zmian; o godz. 10.00 i 16.30.

W środę 1 maja rozpoczynamy miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe z litanią loretańską w dni powszednie po mszy św. wieczornej, a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00. Weźmy w nich udział, polecając Matce Najświętszej wszystkie nasze sprawy, nasze rodziny i ojczyznę, nasze troski i radości. W tym dniu również nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski3 maja, obchodzić będziemy w naszej parafii uroczystość odpustową oraz piętnastolecie powstania parafii w Łukęcinie. Rozpoczniemy ją mszą św. sprawowaną o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ks. kanonik Dariusz Żarkowski – proboszcz parafii katedralnej w Kamieniu Pomorskim. Po mszy św. koncertem zespołu Fantazja, rozpocznie się festyn parafialny. W ramach festynu zapraszamy do wspólnego biesiadowania oraz loterii fantowej. Zachęcamy do włączenia się w loterię, nie tylko przez zakup kuponu, ale także ofiarowanie fantów. Chodzi o drobne rzeczy, które możemy podarować i tym samym sprawić komuś radość z wygranej. Fanty przyjmować będziemy do godzin wieczornych 2 maja. Wszystkich czcigodnych Parafian i Gości zapraszamy do wspólnej zabawy i radosnego świętowania w dniu odpustu.

Dzięki ofiarności O. Piotra, Braci, Piotra i Jakuba w minionym tygodniu po 15 latach został odnowiony krzyż. Składam Bóg zapłać za wykonaną pracę. Dziękuję również Pani Natalii i pozostałym Paniom za troskę i posadzenie kwiatów pod krzyżem oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty. Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę 5 maja po mszy Św. o godz. 10.00. i nabożeństwie majowym wymiana tajemnic różańcowych.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.