5 niedziela zwykła – ogłoszenia


  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • W czwartek 11 lutego Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. W czasie Mszy św. o godz. 1700. zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych oraz lourdzkie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zachęcamy, aby zapewnić chorym możliwość przybycia tego dnia do kościoła oraz polecać w modlitwie bliskich nam chorych.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do 1830 prywatna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 20 osób. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.