Ogłoszenia świąteczne


Drodzy Parafianie i Drodzy Goście

W tę betlejemską noc stajemy wobec wspaniałej Tajemnicy Bożej Miłości. Oto Bóg stał się jednym z nas. Dzieląc się tą wielką radością, życzymy Wam wszystkim z tego miejsca nad polskim morzem  wraz z modlitwą dużo miłości, radości i dobroci.

Nowonarodzone Dzieciątko Jezus niech umacnia Waszą wiarę, pogłębia wzajemną miłość i wspiera nadzieję, a Maryja, której w tym miejscu tak bardzo oddajecie cześć, niech Was ogarnia Swoją macierzyńską opieką.

 

W dniach od 8 do 11 stycznia O. Proboszcz odwiedzi parafian w domach. Bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, kropidła,  krzyża, świec. W czasie odwiedzin duszpasterskich modlimy się, śpiewamy kolędę, błogosławimy dom i mieszkańców.

Porządek kolędy – odwiedzin duszpasterskich – dla parafian zostanie podany 1 i 6 stycznia 2013r.

Pozostałe osoby  oraz  Drogich Gości, którzy przebywają w okresie świąt na terenie naszej parafii i chcieliby spotkać się z kapłanem, proszę o zgłoszenie zaproszenia w zakrystii.

Porządek mszy św. w I i II dzień świąt w naszym kościele, jak w każdą niedzielę, o godz. 10.00 i 16.30.

W następną niedzielę 30 grudnia – Święto Świętej Rodziny. Msze św. o godz. 10.00. i 16.30.

Zakończenie roku kalendarzowego w poniedziałek 31 grudnia podczas mszy św. o godz. 17.00, połączonej z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym i odśpiewaniem uroczystego „Te Deum”.

W Nowy Rok  msze św. według porządku niedzielnego.

Pragnę z całego serca podziękować wykonawcom naszego parafialnego żłóbka: P. Agnieszce, P. Bogdanowi, Braciom Piotrowi i Jakubowi. Dziękuję również Paniom, które przyczyniły się do posprzątania kościoła: Pani Majce Walczak i Marcie Miodońskiej. Bóg zapłać. I jeszcze jedno podziękowanie, tym wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na elementy dekoracyjne i kwiaty.