22 niedziela zwykła


1. We wtorek przed mszą św. o godz. 19.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
2. W środę o godz. 20.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. 
W czwartek podczas mszy św. zapraszamy na modlitwę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, w piątek po mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę po mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. W I piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 19.30. Przypominamy rodzicom, by pomogli w przygotowaniu i posłali do Sakramentu Pojednania swoje dzieci na początku roku szkolnego.
4. W naszym kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski trwa jeszcze okres wakacyjny co do terminów odprawiania mszy św. do 7 września włącznie do następnej niedzieli; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy  w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość  skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
Od 8 września czyli następnego poniedziałku msze św. w dni powszednie o godz. 17.00. a w niedziele o godz. 10.00. i 16.30.