9 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

9 niedziela zwykła

03. 06. 2018

1. W miesiącu czerwcu, odmawiając codziennie litanię czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 19.30 a w niedziele o godz. 9.30.

2. Dzisiejsza niedziela w Kościele polskim obchodzona jest jako Święto Dziękczynienia. Z tej okazji po każdej Mszy świętej zbierana będzie ofiara do puszek na wsparcie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

3. W tym tygodniu, w piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a dzień później wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich wiernych w sobotę na godz. 19.30, do wspólnej modlitwy różańcowej połączonej z nabożeństwem czerwcowym i aktem zawierzenia całego świata Niepokalanemu Sercu Maryi.

4. Spotkanie formacyjne dla ministrantów w sobotę o godz. 19.00. Zapraszamy również wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą.

5. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

6. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

7. Serdecznie dziękujemy Paniom: Katarzynie Kurowskiej i Agnieszkę Zielonka – Kubińskiej za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Martę Miodońską i Iwonę Urbańską. Dziękujemy Wam za wszelkie zaangażowanie na rzecz naszej świątyni.