9 niedziela zwykła


 1. Pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Uroczystości Bożego Ciała oraz dekoracji czterech ołtarzy. Bóg Zapłać.
 2. W dniu dzisiejszym po każdej mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 3. W nadchodzący wtorek zakończy się miesiąc maj, poświęcony Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe z Litanią Loretańską i rozważaniem są sprawowane w dni powszednie po mszy św. wieczornej o godz. 20.00., a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00. W środę rozpoczniemy miesiąc czerwiec, w którym będziemy oddawać cześć Najświętszemu Sercu Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w o tej samej porze co majowe.
 4. Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz rodzicami 1 czerwca na godz.17.30 do parafii na wspólne spotkanie przy ognisku a potem na mszę św. o godz. 20.00, która będzie odprawiona w intencji wszystkich dzieci naszej parafii.
 5. Jutro o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
 6. We wtorek o godz. 19.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.
 7. W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona będzie z nabożeństwem czerwcowym.
 8. W piątek 3 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
 9. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 10. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 10.00. wymiana tajemnic różańcowych.
 11. Składamy serdeczne podziękowanie Pani Indze Wybierek i Siostrze oraz Bratu Robertowi za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy rodzinę państwa Michalskich. Dziękujemy wszystkim za dbałość o swój kościół.
 12. W dniach 24 – 27 października br. zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. W programie Msze św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Jasnogórskiej, Apele Jasnogórskie, modlitwa różańcowa, zwiedzanie Muzeum 600 lecia, Skarbca, Bastionu św. Rocha, Sali Rycerskiej, Biblioteki. W środę pobyt w Krakowie w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz w Centrum św. Jana Pawła II "Nie lękajcie się". Koszt pielgrzymki 440 zł.: 3 noclegi w pokojach z łazienkami, 3 śniadania, 1 obiad i 1 kolacja oraz przejazd autokarem. Przewodnikiem pielgrzymki jest O. Dariusz Szuba – Proboszcz w Łukęcinie. Zgłoszenia pod numerem telefonu 660 718 172 lub 91 381 26 58. Termin zgłaszania do 30 czerwca br.