Boże Narodzenie


 

          Drodzy Parafianie,  drodzy Goście.

W tę cichą noc, świętą noc przyjmijcie pełne ciepła i miłości  życzenia  Bożonarodzeniowe. Życzę osobistego spotkania z Dzieciątkiem Jezus, z całą mocą i zaufaniem przylgnięcia do Niego. Życzę dużo radości z przyjścia Boga – Człowieka na świat oraz stawania się  apostołami pokoju i świadkami światła, jakie Boże Narodzenie rzuca na ludzkość naszych czasów. Niech Maryja Matka Jezusa o  garnia Was swoją matczyną opieką.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. 

W Nowym Roku 2015 w dniach 8-9 stycznia, Ojcowie pragną odwiedzić wiernych w naszej parafii w ich domach i przybyć na wspólną modlitwę, pobłogosławić dom i porozmawiać na tematy religijne. Wierni, którzy pragną zaprosić kapłana do swego domu po kolędzie,  proszę o osobiste zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do 31 grudnia br. Po tym dniu nie będą realizowane zgłoszenia związane z wizytą duszpasterską.

Porządek mszy św.  w święta Bożego Narodzenia jak w niedzielę: o godz. 10.00. i 16.30., a w dni powszednie o godz. 17.00.

Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia naszego kościoła na święta Bożego Narodzenia. Bóg zapłać.