Chrystusa Króla Wszechświata


Dzisiejsza niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią niedzielą w roku liturgicznym. Za tydzień rozpoczniemy Adwent – czas oczekiwania na narodzenie Jezusa Chrystusa.

W czasie Adwentu zapraszamy na msze św. roratnie. Będziemy je sprawować w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Szczególną zachętę kierujemy do dzieci, które zapraszamy w poniedziałek, środę i piątek. Każde dziecko, które przybędzie na roraty otrzyma lampion oraz legitymację na zbieranie podpisów za uczęszczanie, a na koniec – 23 grudnia otrzyma nagrodę. Bardzo prosimy, aby rodzice przyprowadzili swoje dzieci na msze św. roratnie.

Dzisiaj po mszach św. zbiórka do puszek na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie na cele organizacji tych dni w archidiecezji szczecińsko – kamieńskiej.

W poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin z naszej parafii. Po kilku miesiącach naszej wspólnej modlitwy są widoczne owoce naszej modlitwy.

We wtorek o godz. 16.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę o godz. 17.00. nowenna i msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W czwartek o godz. 17.00. zapraszamy na mszę św. za zmarłego O. Konrada w dniu imienin – pierwszego proboszcza naszej parafii.

W program duszpasterski naszej parafii i kościoła od nowego roku liturgicznego, pragniemy wprowadzić każdego 10 dnia miesiąca mszę św. w intencji naszej ojczyzny. W sanktuarium narodowym na Jasnej Górze w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej sprawowana jest taka msza św. każdego dnia o godz. 15.30. od ponad trzydziestu lat.

Składamy serdeczne podziękowanie Paniom Leokadii i Marzenie Kowal za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie: Agnieszkę i Weronikę Tałajkowską oraz Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy wszystkim za dbanie o nasz kościół