Druga niedziela listopada – ogłoszenia


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie w innym czasie.
  2. Odpusty za zmarłych w tym roku możemy uzyskać w dowolne osiem dni w całym miesiącu listopadzie. Warunkiem jest nawiedzenie cmentarza, nawet tylko w sposób duchowy i modlitwa za zmarłych. Ponadto trzeba spełnić zwykłe warunki odpustu. Są nimi modlitwa Ojcze Nasz i Wierzę, modlitwa w intencjach Ojca świętego, przyjęcie Komunii św. oraz wolność od przywiązania do grzechu.
  3. Zapraszamy Was do kontynuowania modlitwy różańcowej w listopadzie, razem z nami, codziennie o 1630, w niedziele o 930. Proponujemy intencję: O ustanie epidemii i jej skutków, pojednanie i pokój w narodzie, w rodzinach i w sercach, o powrót do wzajemnego szacunku, o ducha miłosierdzia, przebaczenia, akceptacji życia, o to, byśmy nie poddawali się nienawiści i pogardzie; byśmy nieustannie powracali do ducha Ewangelii, ducha wybaczenia i wspólnoty.
  4. We wtorek O. Leon obchodzi imieniny. Życzymy solenizantowi opieki Bożej, wiele radości i zdrowia.
  5. 11 listopada w Święto Niepodległości zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny tylko o godz. 1000.
  6. Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 20 osób, dlatego proszę  Parafian o uczęszczanie na liturgię w sobotę, aby w niedziele dać możliwość uczestnictwa we Mszach św. Gościom z poza parafii. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.