Druga niedziela sierpnia


  1. Msze św. w dni powszednie sprawujemy o godz. 2000, w niedziele o godz. 700, 900, 1030 i 2000.
  2. W czasie wakacji zapraszamy codziennie na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wystawienie po wieczornej Mszy św. – do godz. 2130. 7.       
  3. W tym tygodniu od środy do piątku przyjmiemy w naszej parafii, peregrynującą po kościołach nadmorskich, replikę krzyża św. Ottona. Będzie to dla nas okazja do podziękowania Bogu za dar wiary, a zwłaszcza wiary na naszych ziemiach.
  4. W sobotę pożegnamy O. Grzegorza, który po trzech latach posługi w Łukęcinie, zostanie przeniesiony z naszej wspólnoty do klasztoru w Wągrowcu. Wszystkich chcących się osobiście z O. Grzegorzem pożegnać zapraszamy o 1800 w sobotę na poczęstunek i Mszę św. dziękczynną o 2000.
  5. Jutro obchodzimy święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, we wtorek święto św. Wawrzyńca, w środę św. Klary, w sobotę św. Maksymiliana Marii Kolbego. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, przy tej okazji pobłogosławimy zioła i kwiaty.
  6. Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie przed Mszą św. w konfesjonale. Jeśli trzeba, również o innej porze.
  7. Przebywając w kościele prosimy o stosowanie się do obowiązku zasłaniania ust i nosa.
  8. Wszystkim Wam życzymy dobrego odpoczynku, pokoju w sercu, dużo czasu na modlitwę i wielu łask za przyczyną Matki Bożej Jasnogórskiej.