Duga niedziela po Narodzeniu Pańskim


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 modlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek o tej samej godzinie modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia.
    Odpowiadając na potrzebę wyrażaną przez Was w rozmowach z nami, proponujemy adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w każdy piątek po Mszy św. Zapraszamy do modlitwy!
  3. W środę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. W naszym kościele Msze św. o 1000 i 1630. Po mszy św. pobłogosławimy kredę, kadzidło i wodę święconą, które będzie można zabrać do domu (prosimy zabrać naczynko na wodę święconą).
  4. W środę rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Pawła Pierwszego Pustelnika – Patrona paulińskiego zakonu. Każdego dnia rozpoczynając mszę św. o godz. 1700 (w niedzielę o 1000) śpiewając „Pawełki” rozważać będziemy życie świętego Pawła z Teb.
  5. W tym roku kolęda odbywać się będzie wyłącznie na zaproszenie. O chęci przyjęcia wizyty duszpasterskiej prosimy poinformować telefonicznie O. Piotra (Tel. 796 156 969).
  6. Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 20 osób. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.