I niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia


  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • W Środę Popielcową rozpoczęliśmy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu. W tym okresie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. Drogę krzyżową sprawować będziemy w każdy piątek o godz. 1630, a Gorzkie żale w niedziele o godz. 930.
    Za uczestnictwo w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami – stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii świętej i modlitwa w intencjach papieża.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do 1830 możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W poniedziałek święto poświęcenia katedry św. Piotra, miejsca pochówku świętego apostoła, a jednocześnie znaku zjednoczenia wokół niego i jego następców całego Kościoła.
  • Dziękujemy Paniom z naszej parafii za pomoc w sprzątaniu naszej świątyni oraz za każde wspieranie i dobroć, której doznajemy od Was. My odwdzięczamy się modlitwą. Wierzymy, że radosnego dawcę miłuje Bóg (2Kor 9, 7).
  • Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 20 osób. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.