II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego


  • „Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników” oznajmił św. Faustynie nasz Pan Jezus Chrystus. Łaska Miłosierdzia Bożego została najpełniej objawiona w męce, śmierci i zmartwychwstaniu naszego Zbawiciela, zaś dzisiejszą niedzielą Miłosierdzia Bożego, kończymy świętowanie Jego Misterium Paschalnego. O godz. 1500 w godzinie łaski w naszej świątyni odbędzie się czuwanie modlitewne.
  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do 1830 możliwość adorowania w ciszy Najświętszego Sakramentu.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie nasz parafialny biuletyn.
  • Wszystkim parafianom i gościom składamy życzenia, aby Jezus Chrystus Zmartwychwstały wniósł w życie każdego z nas tak potrzebną nadzieję i ufność w zwycięstwo dobra nad złem, zaś miłosierdzie wysłużone Jego oddaniem Woli Ojca niech uczy nas zawierzenia planom Bożym w naszym życiu.