III Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia


  • Przynoszący pokój Pan Jezus obdarza uczniów zrozumieniem pism i proroctw odnoszących się do Jego mesjańskiej misji – odpuszczenia grzechów jako owocu prawdziwego nawrócenia dostępnego dla wszystkich, którzy uwierzą Jego Słowom. Niech rozpoczynający się tydzień biblijny, będzie pretekstem do zagłębienia się w słowach Pisma Świętego.
  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do 1830 możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W piątek 23 kwietnia będziemy świętować Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika głównego patrona Polski. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o modlitwie za naszą Ojczyznę.
  • Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 15 osób, nie licząc celebransów i asysty. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.