IV Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia


  • Pan Jezus – Dobry Pasterz – ofiaruje swoje życie dla naszego zbawienia. Ta miłość przynagla, aby dziecięctwo Boże w nas dzięki współpracy z łaską doprowadziło do pełni świętości. W naszym ziemskim pielgrzymowaniu potrzebujemy posługi tych, którzy mają sakramentalny udział w Kapłaństwie Jezusa Chrystusa. Módlmy się, aby młodzi mężczyźni nie obawiali się odpowiedzieć na Boże wezwanie, do pracy w Winnicy Pańskiej.
  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie. Od 1 maja Msze św. w tygodniu sprawować będziemy o godzinie 2000.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do 1830 możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W czwartek święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. W tym dniu wspominamy męczeństwo duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej. Prośmy o niebo dla wszystkich pomordowanych kapłanów i osób konsekrowanych.
  • 1 maja w pierwszą sobotę miesiąca, na wymianę tajemnic i modlitwę różańcową zapraszamy Koło Żywego Różańca na godzinę 1930. Nabożeństwa majowe w naszym kościele sprawować będziemy w tygodniu o 1930, a w niedziele o 930.
  • 3 maja w przyszły poniedziałek Uroczystość Matki Bożej, Królowej Polski, odpust w naszej parafii. Msze św. wg porządku niedzielnego – o 1000 i 1630. Serdecznie zapraszamy.
  • Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 15 osób, nie licząc celebransów i asysty. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.