Niedziela Miłosierdzia Bożego


  • „Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników” oznajmił św. Faustynie nasz Pan Jezus Chrystus. Łaska Miłosierdzia Bożego została najpełniej objawiona w męce, śmierci i zmartwychwstaniu naszego Zbawiciela, zaś dzisiejszą niedzielą Miłosierdzia Bożego, kończymy świętowanie Jego Misterium Paschalnego. O godz. 15.00 w godzinie łaski w naszej świątyni odbędzie się czuwanie modlitewne.
  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godzinie 17.00, zaś w niedziele o 10.00 i 16.30. Spowiadamy przed Mszą św., bądź po wcześniejszym ustaleniu w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze parafialne nabożeństwa – w poniedziałek przed Mszą św. odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II modląc się w intencjach rodzin, we wtorek przed Mszą św. modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, we środę po Mszy św. odprawiamy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek po Mszy św. adorujemy Najświętszy Sakrament do 18.30.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie nasz parafialny biuletyn i ulotki o pielgrzymce na Litwę.
  • Wszystkim parafianom i gościom składamy życzenia, aby Zmartwychwstały Pan wniósł w życie każdego z nas nadzieję i ufność w zwycięstwo dobra nad złem. Chrystusowy pokój i radość niech towarzyszą nam w całym okresie paschalnym.