Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

13. 05. 2018

 

1. Przypominamy, że od 1 maja Msze święte w dni powszednie tygodnia celebrujemy o godz. 20.00, w niedziele o godz. 10.00 i 16.30.

2. Maj jest miesiącem poświęconym Matce Bożej i z tej okazji zapraszamy wszystkich na nabożeństwa majowe: w dni powszednie o godz. 19.30, w niedziele natomiast o godz. 9.30.

3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

4. W poniedziałek przypada święto św. Macieja Apostoła, natomiast w środę 16 maja św. Andrzeja Boboli, męczennika, który jest patronem Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, naszego metropolity. Pamiętajmy szczególnie o nim w tym dniu i złóżmy mu w darze naszą modlitwę.

5. W niedzielę, 20 maja przypada rocznica przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Z tej okazji dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę świętą w ich intencji o godz. 10.00. Liturgia pokutna połączona ze spowiedzią w sobotę 19 maja o godz. 19.00.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym osobom, które pomogły w utrzymaniu czystości naszej świątyni, dziękujemy Paniom: Małgorzacie Lao i Katarzynie Pietrzak. W następną sobotę o sprzątanie prosimy Panie: Barbarę Kołodziej i Martę Miodońską. Dziękujemy wszystkim za wsparcie w utrzymaniu tego kościoła.