Niedziela Zmartwychwstania


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

01.04.2018

 

1. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny Msze święte sprawujemy według porządku niedzielnego, tj. o godz. 10.00 i 16.30. W  drugi dzień świąt taca przeznaczona jest na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

2. Zapraszamy do wspólnego przeżywania Nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia, która w tym roku przypada 8 kwietnia. Nowenna rozpoczęła się w piątek i potrwa do najbliższej soboty. Po mszy św. pomodlimy się modlitwami z Dzienniczka s. Faustyny i odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 10.00, natomiast o 16.30 różaniec dla Koła Żywego Różańca połączony ze zmianą tajemnic.

4. Nasze podziękowania składamy Pani Agnieszce za przygotowanie dekoracji w kościele oraz Panu Bogdanowi i małej Anieli za pomoc. Dziękujemy również wszystkim, którzy angażowali się w liturgię Triduum Paschalnego.

5. Serdecznie dziękujemy Paniom: Agnieszce i Weronice Tałajkowski oraz Mariannie Mikołajczyk za przygotowanie kościoła na obchód Świąt Wielkanocnych. W następną sobotę o sprzątanie prosimy Panie: Katarzynę Kurowską i Agnieszkę Zielonka – Kubińską.