Niedziela Zmartwychwstania


  1. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny Msze święte sprawujemy według porządku niedzielnego, czyli o godz. 1000 i 1630. W drugi dzień świąt taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 1700. Spowiedź w naszym kościele odbywa się 20 minut przed Mszą św.
  3. Zapraszamy do wspólnego przeżywania Nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia. Nowenna rozpoczęła się w Wielki Piątek i potrwa do najbliższej soboty. 10 min. przed mszą świętą wzywamy opieki Miłosiernego Pana polecając codzienne innych z nas.
  4. Nasze podziękowania składamy Pani Agnieszce za przygotowanie dekoracji świątecznej w naszym kościele oraz za pomoc Paniom Marcie i Dorocie oraz Panu Bogdanowi. Podziękowanie kierujemy do wszystkich, którzy złożyli ofiarę na dekorację świąteczną do naszego kościoła. Dziękujemy również wszystkim, którzy angażowali się w liturgię Triduum Paschalnego.
  5. Serdecznie dziękujemy Paniom: Lidii Radeckiej, Indze Wybierek i Lucynie Derda za przygotowanie kościoła na obchód Świąt Wielkanocnych. W następną sobotę o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Krystynę Kozicką, Justynę Kowal i Leokadię Kowal. Dziękujemy wam za tę troskę o kościół.