NMP Królowej Polski


1. We wtorek o godz. 19.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.

2. W środę o godz. 20.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Trwa miesiąc maj, miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe z Litanią loretańską i rozważaniem w dni powszednie po mszy św. wieczornej o godz. 20.00., a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00.

4. W następną niedzielę na prośbę Papieża Franciszka i Episkopatu Polski w naszej ojczyźnie odbędzie się zbiórka do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.

5. W dniu 5 maja br. z inicjatywy organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie odbędzie się bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można dostarczać do klasztoru i zostawiać przed środkowym garażem. Zbiórka ta ma na celu zrealizowanie projektów edukacyjnych w Afryce. Transport samochodowy przybędzie do naszej miejscowości o godz. 12.00.

6. W piątek 8 maja będziemy obchodzić uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. Zapraszamy na wieczorną mszę św., w czasie której będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny.

7. Paniom Krystynie Kozickiej, Elżbiecie Kozickiej i Justynie Kowal dziękujemy za wczorajsze posprzątanie kościoła parafialnego. W następną sobotę zapraszamy rodzinę państwa Lao.