Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego


Dzisiaj bezpośrednio po mszy św. o godz. 10.00. zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie tenora, na którym będzie grał br. Robert Rachwał.

We wtorek przed mszą św. o godz. 16.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Trwa Rok Życia Konsekrowanego. W każdy III piątek miesiąca członkowie życia konsekrowanego gromadzą się w wyznaczonych miejscach archidiecezji na wspólnym modlitewnym czuwaniu. 16 stycznia w piątek o godz. 17.00. takie modlitewne czuwanie będzie miało miejsce w naszym kościele. Poprowadzą je: Siostry Służebniczki Starowiejskie z Niechorza, Siostry Magdalenki z Rewala oraz nasz Zakon Paulinów. Po modlitwie możliwość spotkania i porozmawiania z wyżej wymienionymi przedstawicielami zakonów w naszym Domu zakonnym. Serdecznie zapraszamy.

Trwa nowenna przed uroczystością patrona zakonu paulińskiego św. Pawła I Pustelnika o godz. 17.00.  Nowennę zakończymy 18 stycznia  w niedzielę uroczystą  mszą św. o godz. 16.30., której przewodniczyć będzie i słowo Boże wygłosi ks. Rafał Stęszewski proboszcz ze Świerzna.  Informujemy, że w dniu 18 stycznia nie będzie mszy św. o godz. 10.00. Prosimy o poinformowanie o tej jednorazowej zmianie wszystkich znajomych.

Drodzy Parafianie, dziękujemy Wam za możliwość odwiedzin duszpasterskich. Był to czas na błogosławieństwo Waszych mieszkań, wspólną modlitwę i rozmowy. Pragnę podziękować za większe ofiary złożone przez Was podczas kolędy. Chciałbym poinformować, że 1/3 z tych ofiar, jak każdego roku zostanie przekazana na kurię metropolitalną w Szczecinie. W ankiecie na temat sprzątania kościoła parafialnego większość z Was (96 %) wypowiedziało się, że kościół nasz powinien być sprzątany przez parafian. Jedna  rodzina powiedziała, że powinniśmy kogoś zatrudnić, a ktoś inny, że nie ma czasu. Każdy miał prawo się wypowiedzieć. Dziękujemy za szczerość w wypowiedziach. Drodzy Parafianie, to Wy rozstrzygnęliście, że kościół parafialny będzie sprzątany przez Was. Lista porządkowa ukaże się za dwa tygodnie 25 stycznia br.