Ogłoszenia na 11 niedzielę w ciągu roku


Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele odbywa się w dni powszednie po Mszy św. o godz. 20.00, zaś w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.

W środę po Mszy św. wieczornej o godz. 20.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać na kartkach w skrzynkach drewnianych, które znajdują się w wejściu do kościoła.

W następną niedzielę 24 czerwca o godz. 10.00. Mszę św. w naszym kościele będzie sprawował  O. Piotr Stanikowski – Neoprezbiter naszego zakonu paulińskiego, który przyjął święcenia kapłańskie 26 maja na Jasnej Górze. Ojciec Piotr był bratem zakonnym w naszej parafii przez trzy lata. Tutaj również po trzech latach uczęszczania do szkoły średniej zdał egzamin maturalny. Przez ostatnie sześć lat studiował i przygotowywał się do kapłaństwa w Krakowie na Skałce. W następną niedzielę pragnie przybyć do nas i podziękować za dar kapłaństwa, sprawując Mszę św. prymicyjną.

Składamy serdeczne podziękowanie za wczorajsze posprzątanie kościoła Paniom Irenie Przygodzkiej i Marcie Miodońskiej.

Są wolne intencje mszalne. Kto chciałby zamówić Mszę św. może to uczynić w zakrystii po Mszy św.

Po zakończonej mszy św. zostanie przeprowadzona przez Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej kwesta na organizację kolonii dla dzieci z rodzin ubogich, wielodzietnych oraz zagrożoną patologią. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel składamy Bóg zapłać.