XIII niedziela zwykła


1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 20.00, a w niedzielę o godzinie 7.00, 9.00, 10.30 i 20.00. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele pół godziny przed Mszą św. o 19.30. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
2. 29 czerwca w środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień imienin Ojca Piotra – proboszcza naszej parafii i Brata Pawła, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach wypraszając dla Ojca Piotra i Brata Pawła wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
3. Zachęcamy do udziału w naszych nabożeństwach: W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym, a od piątku do końca wakacji możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie po Mszy św. do 21.30.
4. We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, w piątek – św. Ottona, biskupa i patrona naszej Archidiecezji.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek od 19.30 zachęcamy do sakramentu pojednania, a w sobotę zapraszamy na kolejne pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Maryi i wymianę tajemnic Koła Żywego Różańca o godzinie 19.00.
6. Na stoliku pod chórem znajdziecie nasz parafialny biuletyn, a w nim dzisiejszą Liturgię Słowa, komentarze, refleksję i ogłoszenia duszpasterskie.
7. Na nadchodzący tydzień wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej tak pośród codziennych obowiązków, jak i czasie odpoczynku.