Ogłoszenia na 2 niedzielę stycznia


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  3. Rozpoczęliśmy nowennę przed uroczystością św. Pawła  Pierwszego Pustelnika – Patrona naszego paulińskiego zakonu. Każdego dnia rozpoczynając mszę św. o godz. 1700 śpiewamy „Pawełki”, rozważamy życie świętego Pawła z Teb, czuwamy aby dobrze przygotować się na uroczystość zewnętrzną przypadającą w przyszłą niedzielę 20 stycznia. Msze św. w przyszłą niedzielę jak zwykle o godz. 1000 i 1630 .
  4. Dziś Świętem Chrztu Pańskiego kończy się okres liturgiczny Bożego Narodzenia, a rozpoczyna się okres zwykły. Zachęcamy jednak do pozostawienia choinek i ozdób świątecznych aż do 2 lutego, czyli Święta Ofiarowania Pańskiego, zgodnie z  polską tradycją.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom: Iwonie Urbańskiej oraz Marcie Miodońskiej za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości kościoła prosimy Panią Ingę Wybierek oraz państwa Lecha i Lucynę Derda. Dziękujemy wam za dbałość o kościół i za waszą posługę.