Ogłoszenia na 3 niedzielę Adwentu


Przez cały okres Adwentu sprawujemy msze św. roratnie, ku czci Najświętszej Maryi Panny. Roraty odprawiamy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, o godz. 17.00. Zachęcamy szczególnie dzieci do udziału w roratach z lampionami (na koniec Rorat na dzieci, które w nich uczestniczyły będzie czekać niespodzianka).

W zakrystii są do nabycia opłatki na stół wigilijny oraz świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy” w cenie: 5 i 15 zł. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła, które prowadzi „Caritas”, uzyskując w ten sposób środki do wsparcia najbardziej potrzebujących.

W środę o godz. 17.00. zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zbieramy ofiary pieniężne na kwiaty i elementy dekoracyjne do naszego parafialnego żłóbka. Ofiary można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

W Nowym Roku 2014 Ojcowie pragną odwiedzić wiernych w naszej parafii w ich domach i przybyć na wspólną modlitwę, pobłogosławić dom i porozmawiać na tematy religijne. Po 2 latach kolędowania, stwierdzam jako proboszcz, że dla wielu mieszkańców Łukęcina  odwiedziny duszpasterskie nie ożywiają i nie pogłębiają wiary katolickiej, rozmowy i nawoływanie do uczęszczania na msze św. i przystępowanie do sakramentów świętych nie skutkują. Wierni, którzy pragną przyjąć kapłana, zaprosić do swego domu po kolędzie,  proszę o osobiste zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do 31 grudnia br.

Ks. Dziekan i Proboszcz Katedry w Kamieniu Pomorskim informuje, że nie będzie spowiedzi 24 grudnia br.

W naszej parafii spowiedź adwentowa będzie  w  następną  niedzielę  od godz. 09.30.  Prosimy nie zostawiać spowiedzi św. na dzień wigilijny.