Ogłoszenia na 4 niedzielę stycznia


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. W sobotę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego czyli poświęconego Bogu. Za osoby zakonne będziemy się modlić podczas Mszy świętej o godz. 17.00. Prosimy przynieść ze sobą świece gromniczne, które poświęcimy na końcu Eucharystii.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W związku z tym zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, w piątek od 1630. Natomiast w sobotę o godz. 1630 różaniec dla Koła Żywego Różańca połączony ze zmianą tajemnic oraz okolicznościową homilią podczas Mszy świętej.
  4. W przyszłą niedzielę wspominać będziemy św. Błażeja. Za jego wstawiennictwem po mszach św. otrzymamy błogosławieństwo chroniące od chorób gardła.
  5. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  6. Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kozickiej oraz Justynie, Gosi i Leokadii Kowal za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy wam za tę posługę oraz za troskę o swój kościół parafialny.