ogłoszenia na Boże Narodzenie


  • Msze św. w niedziele sprawujemy o 1000 i 1630, a w tygodniu o 1700. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również na spowiedź w innym czasie.
  • W drugi dzień świąt, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika Msze Święte według porządku niedzielnego o 1000 i 1630. We wtorek, 27 grudnia, święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. W środę, 28 grudnia, święto św. Młodzianków męczenników. W piątek, 30 grudnia, święto Świętej Rodziny. W sobotę wspomnienie św. Sylwestra, papieża. Tego dnia po Mszy św. nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za miniony rok. W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa. We wtorki o 1650 modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek zaś prywatna Adoracja Najświętszego Sakramentu do 1830.
  • Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji adwentowych Paniom Ewie i Joli, oraz przygotowaniu Szopki i dekoracji bożonarodzeniowych Pani Marcie i Panom Erwinowi, Waldemarowi i Emilowi. Dziękujemy za ofiary na pokrycie kosztów dekoracji adwentowej i bożonarodzeniowej. Za wszystkie złożone ofiary, dziękujemy!
  • W tym roku wizyta duszpasterska zwana kolędą odbywać się będzie wyłącznie na zaproszenie. Parafian, którzy chcą zaprosić nas do swego domu prosimy o ustalenie terminu kolędy z O. Piotrem telefonicznie pod numerem 796 156 969 lub w zakrystii.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie parafialny biuletyn, a w nim dzisiejszą Liturgię Słowa, komentarze, refleksję i ogłoszenia duszpasterskie.
  • Bóg wkracza po raz kolejny w nasze życie w pamiątce Swego przyjścia na świat. Niech będzie w nas żywa nadzieja, że oto Jezus przychodzi, aby plan Zbawienia człowieka wypełnił się poprzez Miłość Słowa Wcielonego.