Ogłoszenia na czwartą niedzielę czerwca


1.      Od dzisiejszej niedzieli w naszej parafii obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw. W niedziele Msze święte sprawowane będą o godz. 700, 900, 1030 i 2000, a od poniedziałku do soboty o godz. 20.00. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiadamy przed każdą Mszą św.

2.     Przed nami ostatni tydzień spotkań z Najświętszym Sercem Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się w dni powszednie o godz. 1930, a w ostatnią niedzielę czerwca o godz. 1000. Polecajmy w tej modlitwie wszystkie nasze sprawy, nasze rodziny, naszą parafię i Ojczyznę.

3.     Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek wspomagająca dzieło pomocy CARITAS. Celem zbiórki jest wsparcie letnich kolonii dla ubogich dzieci.

4.    Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych) i w sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tych dniach o godz. 2000.

5.     W przyszłą niedzielę będziemy mieli okazję posłuchać konferencji Pana dr Mieczysława Guzewicza nt: Jak zadbać o swoje małżeństwo.

6.    Dziękujemy Paniom: Leokadii i Justynie Kowal, Gosi oraz Krystynie Kozickiej za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.