Ogłoszenia na czwartą niedzielę grudnia


  1. Kończymy czas Adwentu, który przygotowywał nas na radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnie roraty w Wigilię o godz. 800. Pasterkę bożonarodzeniową odprawiać będziemy o północy. Zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd pół godziny przed Pasterką. W Boże Narodzenie i drugi dzień świąt porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę (g. 1000 i g. 1630).
  2. Zachęcamy także do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W naszym kościele spowiedź odbywa się każdego dnia 20 minut przed Mszą świętą.
  3. W tym roku, wizytę duszpasterską, tzw.: „kolędę” planujemy w dniach 2 – 5 stycznia 2019 roku. Szczegółowy plan podamy w najbliższą niedzielę.
  4. W Uroczystość Objawienia Pańskiego tj. 6 stycznia zapraszamy Koło Żywego Różańca na Eucharystię o godz. 1000, a po wspólnej modlitwie na spotkanie opłatkowe.
  5. Dziękujemy za złożone ofiary na dekorację adwentową i bożonarodzeniową. W zakrystii są jeszcze świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki na wigilijny stół.
  6. Dziękujemy Paniom: Agnieszce, Ewie i Marcie za przygotowanie szopki i dekoracji bożonarodzeniowych, a Panom: Waldemarowi, Szymonowi, Emilowi i Bogdanowi za pomoc przy ustawianiu choinek w naszym kościele. Jesteśmy wdzięczni Pani Indze Wybierek za dostarczenie produktów do kuchni klasztornej. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Agnieszkę i Weronikę Tałajkowski i Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy za to, że czujecie się współodpowiedzialni za swój parafialny kościół oraz za tę posługę.