Ogłoszenia na czwartą niedzielę listopada


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

25 listopada 2018 roku

 

  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

2.     Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.

3.     W Piątek obchodzić będziemy święto św. Andrzeja Apostoła. Jest to dzień imienin Pasterza naszej diecezji.

4.     W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Z tej racji zapraszamy Rodzinę Rożańcową na godz. 1630 na modlitwę do Matki Bożej ze zmianą tajemnic różańcowych.  

5.     Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela roku liturgicznego. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent, czyli przygotowanie na przyjście Chrystusa. Kościół zaprasza nas do prostowania ścieżek życia oraz refleksji i głębokiego nawrócenia.

6.     Msze święte roratnie sprawować będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 1700. W środy, czwartki i piątki do kościoła zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Dzieci, jak co roku będą miały okazję podczas rorat zbierać naklejki i zyskać okolicznościowe upominki.

7.     Dziękujemy Paniom: Iwonie Urbańskiej oraz Marcie Miodońskiej za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu prosimy Panią Ingę Wybierek oraz Lecha i Lucynę Derda. Dziękujemy za tę posługę.