Ogłoszenia na czwartą niedzielę lutego


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Tradycyjnie w pierwszą sobotę zapraszamy Koło Żywego Różańca na godz. 1630 na modlitwę różańcową, zmianę tajemnic oraz Eucharystię.  
  4. Informujemy również, że zostały zakończone prace związane z doświetleniem naszego kościoła i całkowita wymiana nagłośnienia wewnętrznego i zewnętrznego kościoła. Od 4 marca rozpoczniemy malowanie kościoła.   
  5. Serdecznie dziękujemy Paniom: Marcie Miodońskiej, Indze Wybierek i Lidii Radeckiej za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Iwonę Urbańską i Martę Miodońską. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o parafialny kościół.