Ogłoszenia na czwartą niedzielę maja


1.      Od 1 maja Msze św. w dni powszednie w naszym kościele parafialnym sprawowane są o godz. 2000, a w niedziele i Boże Ciało o godz. 1000 oraz o 1630.

2.     Nabożeństwa majowe z litanią loretańską odbywają się w dni powszednie o godz. 1930, a w niedziele o godz. 930. Polecajmy Matce Najświętszej wszystkie nasze sprawy, nasze rodziny i Ojczyznę, a w tych dniach wynagradzajmy za profanacje Jej Jasnogórskiego wizerunku.

3.     Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca. Zapraszamy Koło Żywego Różańca o godz. 1930 na nabożeństwo pierwszo sobotnie oraz Mszę św. 

4.     W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia po każdej Mszy św., odbędzie się zbiórka do puszek wspomagająca Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

5.     Dziękujemy Panu Szymonowi Kaproń za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu Panie: Agnieszkę Tałajkowski i Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.