Ogłoszenia na czwartą niedzielę marca


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. Drogę krzyżową sprawujemy w każdy piątek o godz. 1630, a Gorzkie żale w każdą niedzielę o godz. 930.
  4. W poniedziałek 25 marca obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia dwóch naszych współbraci z seminarium składać będzie swoje uroczyste śluby wieczyste na Jasnej Górze.      
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które potrwają do wtorku 2 kwietnia. Nasze modlitewne skupienie poprowadzi ks. Marcin Kostka z Krakowa. Zapraszamy do udziału w tych wielkopostnych ćwiczeniach duchowych.
  6. 31 marca i 7 kwietnia po każdej mszy św. będzie możliwość zakupu palmy wielkanocnej w cenie 10 zł. Zostaną one wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie.
  7. Serdecznie dziękujemy Paniom: Katarzynie Pietrzak i Małgorzacie Lao za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Barbarę Kołodziej, Martę Miodońską oraz Pana Tadeusza Musialskiego. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o parafialny kościół.