Ogłoszenia na czwartą niedzielę października


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700. W niedzielę zaś o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy 20 minut przed każdą Mszą św.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe. Odbywać się będą one w naszym kościele do czwartku o godz. 1630.
  3. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. Będziemy ich wspominać we wspólnej modlitwie opartej na tradycyjnych wypominkach. Gotowe karty na wypominki znajdują się na stoliku z obrazkami. Prosimy o ich czytelne wypełnienie i pozostawienie w zakrystii.
  4. W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w naszym kościele tylko o godz. 1000. Przed Mszą św. o godz. 930, tak jak w kolejne osiem dni listopada, pomodlimy się różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach. W dniach od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać każdego dnia odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do grzechu oraz nawiedzenie cmentarza lub kościoła i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Różaniec za zmarłych zapisanych w wypominkach w dni powszednie o godz. 1630, a w niedzielę o godz. 930. W Dzień Zaduszny 2 listopada Msza św. o godz. 1700 w intencji naszych bliskich zapisanych w wypominkach.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W najbliższą sobotę zapraszamy Koło Żywego Różańca na modlitwę różańcową, zmianę tajemnic różańcowych oraz Mszę św.
  6. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Paniom: Małgorzacie Lao i Katarzynie Pietrzak. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o nasz kościół.