Ogłoszenia na czwartą niedzielę sierpnia


  1. Do 1 września Msze święte sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000. Od poniedziałku do soboty o godz. 2000. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiedź 20 minut przed każdą Mszą świętą.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  3. Jutro przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz. 1930 a następnie na Mszę św., w czasie której Słowo Boże wygłosi ks. Damian Wachowiak, duszpasterz z parafii św. Barbary w Luboniu. Po wspólnej modlitwie zapraszamy na około 20 minutowe zasłuchanie w słowo śpiewane, modlitwę medytacji i refleksji w pieśniach Pana Tadeusza Skotnickiego. Będzie również możliwość nabycia autorskiej płyty.
  4. Miesiąc sierpień jest tradycyjnie miesiącem trzeźwości. Zachęcamy was do wytrwania w trzeźwości a także do podjęcia dobrowolnych umartwień w intencji tych, którym alkohol oraz inne uzależnienia niszczą życie.
  5. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę Paniom: Marcie Miodońskiej i Aleksandrze Rafałowicz. W następną sobotę o pomoc w sprzątaniu prosimy Panią Marię Walczak i Pana Tadeusza Musialskiego. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.