Ogłoszenia na drugą niedzielę lutego


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  3. W dniu jutrzejszym 11 lutego obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, które jest jednocześnie Światowym Dniem Chorego. Jest to dzień szczególnej pamięci o chorych i cierpiących. Nie zapominajmy o nich w naszych modlitwach. Bardzo prosimy, aby chorym z naszych rodzin umożliwić przybycie do kościoła, by mogli otrzymać sakrament namaszczenia chorych i błogosławieństwo lourdzkie Najświętszym Sakramentem.
  4. Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Kołodziej oraz Panu Tadeuszowi Musialskiemu za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Agnieszkę i Weronikę Tałajkowski oraz Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o parafialny kościół.