Ogłoszenia na drugą niedzielę marca


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. Drogę krzyżową sprawować będziemy w każdy piątek o godz. 1630, a Gorzkie żale w każdą niedzielę o godz. 930.
  4. W przyszłą niedzielę, 17 marca, po każdej Mszy świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na misyjne dzieło pomocy „Ad Gentes”, które wspiera działalność polskich misjonarzy na całym świecie.
  5. Serdecznie dziękujemy Paniom: Lucynie Derda i Lidii Radeckiej za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Krystynę Kozicką, Justynę Kowal i Leokadię Kowal. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o parafialny kościół.