Ogłoszenia na drugą niedzielę października


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedzielę o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy 20 minut przed każdą Mszą św.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą modlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe. Odbywają się one w naszym kościele o godz. 1630 natomiast w niedziele o godz. 930.
  4. W związku z brakiem komunikacji publicznej pomiędzy Łukęcinem a Dziwnówkiem, gdzie znajduje się lokal wyborczy, będzie dziś uruchomiona komunikacja autobusowa. Odjazdy z Łukęcina o 1115 i 1800. Godziny odjazdów z Dziwnówka: 1200 i 1845. Autobus będzie oznakowany napisem „WYBORY”.
  5. Przeżywamy dziś XIX Dzień Papieski, któremu towarzyszy hasło „Wstańcie, chodźmy!”. Poprzez szereg wydarzeń duchowych i kulturalnych dzisiejszego dnia w naszej ojczyźnie przypominane jest nauczanie św. Jana Pawła II. W związku z dniem dzisiejszym odbywa się również po Mszach św., zbiórka do puszek na „żywy pomnik” Papieża – Polaka, tzn., stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Organizatorem Dnia Papieskiego jest Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. Będziemy ich wspominać we wspólnej modlitwie opartej na tradycyjnych wypominkach. Gotowe karty na wypominki znajdują się na stoliku z obrazkami. Prosimy o ich czytelne wypełnienie i pozostawienie w zakrystii.
  7. Dziękujemy Paniom: Lidii Radeckiej i Lucynie Derda za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W przyszłą sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła Panie: Krystynę Kozicką, Justynę i Leokadię Kowal. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.