Ogłoszenia na drugą niedzielę sierpnia


  1. W niedziele Msze święte sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000. Od poniedziałku do soboty o godz. 2000. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiedź 20 minut przed każdą Mszą świętą.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  3. Jak już ogłaszaliśmy w ubiegłą niedzielę, dzisiejsza taca przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego oraz dzieła ewangelizacyjne naszej diecezji.
  4. W tym tygodniu, w czwartek, przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to jedna z tych uroczystości, które pierwsze przykazanie kościelne określa jako nakazane. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Msza święta z Wigilii Uroczystości w środę o godz. 2000.
  5. Miesiąc sierpień jest tradycyjnie miesiącem trzeźwości. Zachęcamy was do wytrwania w trzeźwości a także do podjęcia dobrowolnych umartwień w intencji tych, którym alkohol oraz inne uzależnienia niszczą życie.
  6. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę Paniom: Krystynie Kozickiej, Justynę Kowal, Leokadii Kowal i Małgorzacie Kowal. W następną sobotę o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.